13. července 2024

Oblast činnosti

Energetické autidy a posudky

Výpočty osvětlení

Energetické poradenství

V našem středikus je možné zdarma poskytnout základní poradenství v oblasti efektivního využívání energie. Patříme do středisek Energetického poradenství EKIS.

Konzultace probíhají osobně nebo elektronicky a to občanům, veřejné správě, podnikům a podnikatelům.

Projekční činnost

Projektování elektrotechnických zařízení od velkých územních celků včetně liniových staveb až po drobné stavby občanské vybavenosti, provádění výpočtů denního osvětlení návrhu sdruženého a umělého osvětlení včetně posouzení úrovně umělého osvětlení. Samostatnou částí je projekce veřejného osvětlení. Firma používá převážně programy ElProCad, WILS, WILD a mnoho dalších firemních programů v oblasti osvětlení. Při návrhu projektů používáme programové vybavení na výpočty úbytků napětí, dimenzování, zkratových poměrů, dimenzování, návrhy sítí a jejich poměrů program a další programy.

Inženýrská činnost

Samostatnou činností je projednání námi zpracovaných dokumentací na dotčených orgánech (státní správa, ČEZ atd.) a zajištění vydání stavebního povolení staveb. V oblasti provozování strojního zařízení máme zkušenosti a nabízíme zpracovávání jednotlivých provozních předpisů, návodů k použití, knih údržby a oprav a příprava protokolů o shodě nezbytné k činnosti výrobců.

Činnost ekonomických poradců

Výpočty tepelných ztrát objektů a návrh zateplení a výpočtu odpovídajících úspor energie v programu PROTECH Nový Bor, zpracování rozpočtů a návrhů realizačních cen elektroinstalací nebo částí staveb v programu CELEKTRO, Rozpro a ekonomické poradenství ve výše uvedené oblasti.

Program zelená úsporám

Výpočty tepelných ztrát objektů a návrh zateplení a výpočtu odpovídajících úspor energie k programu Zelená úsporám stávajícím objektům nebo částí staveb včetně vypracování krycího listu a ekonomické poradenství ve výše uvedené oblasti.

Kopírování

  • Kopírování Vašich dokumentů od formátů A4 až do A0 na velkoformátové černobílé kopírce Océ TDS 320.
  • Scanování Vašich dokumentů od formátů A4 až do A0 na velkoformátovém černobílém scaneru Océ TDS 320..
  • Černobílé plotrování do formátu A0 na plotru Océ TDS 320.
  • Kompletování projektové dokumentace vřetně stříhání a skládání dokumentů do finální podoby.
  • Úprava nakopírovaných projektů a materiálů do kroužkové vazby.
©2003 PROJEKT s.r.o.
Valid HTML 4.0! Valid CSS! Level Double-A, W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0